Powiększ
Konkurs plastyczny dla uczniów gimnazjum
dodano: 12 listopad 2014

W imieniu Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gdańsku serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym dla młodzieży szkół gimnazjalnych na Żuławach. Zadaniem konkursowym jest stworzenie pracy plastycznej w postaci makiety (format nie mniejszy niż 210x297mm i nie większy niż 1050x1050mm), na temat: „Jak sobie radzić z powodzią?”.

 

Prace mogą być wykonywane przez zespoły liczące 2-10 uczniów/uczennic w domu lub na lekcjach plastyki w szkole. Każda praca musi być podpisana imieniem i nazwiskiem wszystkich uczniów z zespołu, dołączyć należy również dane szkoły wraz z numerem telefonu oraz informacje, do której klasy zespół uczęszcza i kto jest opiekunem szkolnym. Prace należy wysyłać na adres Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gdańsku, podany w regulaminie. Do konkursu może przystąpić więcej niż jeden zespół ze szkoły.


Na zwycięzców czekają nagrody: wejście do aquaparku, do parku linowego, bilety do kina i gadżety kampanii, natomiast szkoła, do której uczęszcza zespół najlepszej pracy otrzyma telewizor, a dwie kolejne - albumy i książki o Żuławach. Załączamy szczegółowy regulamin konkursu:

REGULAMIN

W przypadku pytań prosimy o kontakt z:

Anna Kozal: anna.kozal@sg24.pl, tel. 61 882 43 54

Julia Kasprzykowska: julia.kasprzykowska@sg24.pl, tel. 61 882 43 91